Telegrami Podcast

#72: milline inimene on võimeline elama 120-aastaseks? (külas Aivar Haller)

October 26, 2022

Eks ikka selline, kes iga päev väga rutiinselt oma keha ja vaimu eest hoolt kannab. Oktoobri alguses käis meil külas waldorfhariduse populariseerija, koolipapa (Eesti oma Albus Dumbledore!), sotsiaalne ettevõtja, Eesti Lastevanemate Liidu juhatuse liige ning Euroopa Lastevanemate Liidu juhatuse liige ja asepresident Aivar Haller.

 

Podcast “Armastusest” ütles hiljuti Aivari kohta tabavalt: “mees, kes oma elu pühendanud teiste abistamisele ja tõstmisele“. Väga paljud edukad eestlased (nt tuntud sportlased) tunnevad teda kui oma mentorit ja nüüd on Haller astunud ka avaldatud autorite ridadesse – ilmunud on “ÜKS KÕIKSUS. Ühestumine“, esimene raamat kolmest.

Saates räägimegi Aivari omanäolisest autobiograafiast, mis on tihedalt läbi põimunud Eesti lähiajaloo, eluterve filosoofia ning õpetlike ja inspireerivate ahhaa-momentidega. Lisaks waldorfpedagoogikast, unistamisest ja 120-aastaseks elamisest, sest just nii pikalt tahab Aivar sellesse ellu panustada.

https://www.telegram.ee/vaimsus/telegrami-podcast-72-milline-inimene-on-voimeline-elama-120-aastaseks-kulas-aivar-haller

 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App